Naše prijímateľky si užili prvé kúpanie na Teplom Vrchu. Vychutnali si nielen príjemnú vodu, ale aj skvelú náladu a spoločný obed a kávičku na čerstvom vzduchu. Vrátili sa príjemne unavené a plné pekných zážitkov.
Priložené fotografie