• Vitajte v Zariadení sociálnych služieb Femina

Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok?

1

Celoslovenský projekt “Koľko Lásky sa zmestí do krabice od topánok?” aj tento rok priniesol našim prijímateľkám veľkú radosť a úsmev na tvári. Tento projekt ponúka jedinečnú príležitosť spájať generácie a výchovu mládeže prepojiť so skutočnými hodnotami, ako sú empatia, láska a nezištná pomoc.

Žiaci zo Základnej školy s MŠ Pavla Emaneuela Dobšinského z Teplého Vrchu, ktorí sa do tohto projektu zapojili, naplnili krabičky pre naše prijímateľky. Za prítomností koordinátorky tohto projektu pani Daniely Köbölovej im ich s láskou odovzdali. Každá z týchto malých krabičiek v sebe niesla nielen dar, ale aj kúsok úprimnej láskavosti, ktorá našim prijímateľkám pripomenula, že na nich záleží. Bol to nezabudnuteľný zážitok nielen pre nich, ale aj pre žiakov jedinečná príležitosť zažiť, aké vzácne je obohatiť niekoho jednoduchým gestom.

Naše zariadenie pripravilo pre žiakov pekný program - mohli si vyzdobiť medovníky a tiež vyrobiť vlastné voňavé mydlo. Celé dopoludnie sa nieslo v skvelej nálade a nikomu nechýbal úsmev na tvári. 

Priložené fotografie